החבילה המושלמת – Walla Mobile

גלישה ללא הגבלה באפליקציות : facebook, whatsapp, Instagram, waze, snapchat הגלישה באפליקציות המובילות אינה צורכת מנפח הגלישה הכלול בתכנית בגלישה באפליקציות בישראל בלבד

נפח גלישה הכלול בתכנית 14GB

עד 5000 דקות שיחה אל מנויים בישראל ועד 5000 הודעות SMS אל מנויים סלולאריים בישראל.

חבילת שירותי תוכן Multi In הכוללת: musix, Super TV, שיר בהמתנה וקבלת מידע ועדכונים Pelephone Cloud שירות ענן לגיבוי ושמירת כל התכנים החשובים לכם.

עלות החבילה 59.90 ₪ לחודש בצירוף שני מנויים, תחת אותו מספר לקוח, עלות החבילה 49.90 ₪ לכל קו. בתום שנה מחיר החבילה יתעדכן ל-89.90 ₪ לחודש. בשימוש אישי סביר והוגן כמפורט בהסכם.

מעבר של לקוחות פלאפון או אחד ממותגי המשנה שלה לתכנית זו (כולל מעבר מתכנית אחרת של Walla Mobile )קיים חיוב חד פעמי בגין דמי מעבר בסך 29.90 ₪ עבור כל מנוי שיעבור לתוכנית.

בסיום הנפח הכלול במסלול ובחבילת ההרחבה, תעודכן עבורך אוטומטית תוספת נפח גלישה של 2GB בתעריף של 9.90 ₪. אם המנוי ינצל גם אותה במלואה לפני תום מחזור החיוב, תעודכן עבורו חבילת גלישה נוספת בנפח של 2GB וכך עד למכסה של 5 חבילות נוספות במחזור חיוב, כלומר עד לשימוש מקסימלי של 10GB נוספים מעבר לנפח חבילת הגלישה שבמסלול וחיוב מרבי נוסף של 49.50 ₪ במחזור חיוב. לאחר מכן הגלישה תיעצר.

ניתן לחסום את נפח הגלישה הנוסף בתכנית בפניה למוקד שירות הלקוחות 166* ממכשיר הפלאפון