וואלה!Unlimited 15GB Mobile

תכנית וואלה! 15GB Unlimited Mobile כוללת 5000 דקות שיחה, 5000 SMS וכן חבילת גלישה בנפח 20GB הכוללת נפח העברת נתונים של עד 20GB לגלישה ושירותים נוספים, בכפוף לתנאי התכנית.

במהלך 12 החודשים הראשונים יהיה התשלום 59.90 ₪ לחודש לכל מנוי, מהחודש ה- 13 יהיה התשלום 99 ₪ לחודש לכל מנוי.
דקות שיחה כלולות - בחיוג אל מנויי מפעילי תקשורת ישראלים, בישראל, לא כולל שירותים, כוכביות וכו'. SMS כלולים – במשלוח הודעות SMS מהמכשיר אל מנויי מפעילים סלולריים ישראלים, בישראל. תעריף דקת שיחה / הודעת SMS מעבר לכמות הדקות/הודעות הכלולות במסלול החיוב : 19 אג' לפירוט יעדים שאינם נכללים במכסות הדקות וההודעות שבמסלול ושהחיוג אליהם יחויב בתשלום (יעדי תוכן, שירותים, מפעילים פלשתינאים וכד') יש לעיין בהסכם.

קצב העברת נתונים בחבילות הגלישה שבמסלול החיוב יהיה על פי המהירות המקסימאלית המתאפשרת ברשת דור 3 של פלאפון במועד הגלישה בפועל (לא כולל שדרוגי רשת עתידיים) ועל ידי המכשיר שברשותך (הבהרות לעניין זה בהסכם ההצטרפות). המהירות הינה עד לנפח הגלישה הכלול בחבילת הגלישה.

בסיום הנפח הכלול במסלול, תעודכן עבורך אוטומטית תוספת נפח גלישה של 2GB בתעריף של 9.9 ₪. אם המנוי ינצל גם אותה במלואה לפני תום מחזור החיוב, תעודכן עבורו חבילת גלישה נוספת בנפח של 2GB וכך עד למכסה של 5 חבילות נוספות במחזור חיוב, כלומר עד לשימוש מקסימלי של 10GB נוספים מעבר לנפח חבילת הגלישה שבמסלול וחיוב מרבי נוסף של 49.5 ₪ במחזור חיוב. לאחר מכן הגלישה תיעצר.

500 דקות שיחה בזק בינלאומי במסגרת מסלול החיוב שבתכנית:
עד 500 דקות שיחה בחודש, לנייחים במדינות נבחרות (ארה"ב וקנדה גם לניידים). בחיוג 014 , באמצעות בזק בינלאומי. חיוג ליעדים שלא במסגרת הטבה זו או חריגה מ- 500 דקות הוא על פי מחירון בזק בינלאומי. החיוג הינו בכפוף לשימוש אישי, סביר והוגן כהגדרתו בהסכם. רשימת המדינות ויתר תנאי ההטבה כמפורט בהסכם ההתקשרות. הטבה זו תינתן לתקופה של עד 36 חודשים וכל עוד המנוי במסלול החיוב שבתכנית ובסיומה תתבטל באופן אוטומטי. מעבר מסלול /תכנית יביא לביטול ההטבה.
רשימת המדינות:
אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אירלנד, אלסקה, ארגנטינה, בלגיה, ברזיל, בריטניה, גרמניה, דנמרק, הודו, הוואי, הולנד, הונג קונג, הונגריה, ונצואלה, טורקיה, טאיוואן, יוון, ירדן, לוקסמבורג, מצים, מקסיקו, נורבגיה, ניו זילנד, סין, סינגפור, סן מרינו, ספרד, פולין, פורטוגל, פרו, צרפת, ערב הסעודית, קנדה, קפריסין, קרואטיה, שבדיה, שוייץ, תאילנד. חיוג ליעדים נייחים וניידים : ארה"ב (לא כולל אלסקה) וקנדה.

יתר התנאים הינם כמפורט בהסכם ההתקשרות.

במעבר של לקוחות פלאפון או וואלה לתכנית זו, קיים חיוב חד פעמי בגין דמי מעבר בסך 29.90 ₪. הסכום ייגבה עבור כל מנוי שיעבור לתוכנית.

לתשומת ליבכם, מעת לעת מוצעות מגוון תכניות והטבות מוזלות במרכזי השירות/ במוקדים הטלפוניים. הנכם מוזמנים לפנות באמצעים אלה ולבחון את ההצעות.

פלאפון רשאית להפסיק את התכנית בכל עת, לפי שיקול דעתה. התכנית מיועדת ללקוחות פרטיים בלבד. המחירים כוללים מע"מ.

פלאפון תקשורת בע"מ ח.פ 511076572.